English Deutsch
Vaser ® Liposuction Vaser ® ya da ultrason yardımlı liposuction özel ses dalgaları ile yağın parçalanmasıdır. Sıvı hale gelen yağlar ince kanüller ile emilmektedir. Vaser ® ın en önemli özelliği yağ dokusuna özelleşmiş olmasıdır (liposelection). Damar ve sinirlere zarar vermez. Uygun adaylar kimlerdir. Vaser® hem sadece yağ alma hem de karın germe ameliyatında ...   HEMEN RANDEVU ALIN

Vaser ® Liposuction

Vaser ® ya da ultrason yardımlı liposuction özel ses dalgaları ile yağın parçalanmasıdır. Sıvı hale gelen yağlar ince kanüller ile emilmektedir. Vaser ® ın en önemli özelliği yağ dokusuna özelleşmiş olmasıdır (liposelection). Damar ve sinirlere zarar vermez.

Uygun adaylar kimlerdir.

Vaser® hem sadece yağ alma hem de karın germe ameliyatında kombine olarak uygulanır. Ayrıca vücut hatlarını (hi def liposuction) şekillendirme işlemi de yapılmaktadır. Vaser tüm vücut bölgerinde başarıyla uygulanabilmektedir.
Popo büyütme operasyonlarında Vaser ® bel bölgesinin şekillendirilmesini sağlarken elde edilen yağlar enjekte edilmektedir (Brezilya poposu).

Ameliyat Aşaması

Vaser® uygulanacak bölge sayısı ve hastanın yağ dokusu miktarına operasyon süresi değişmektedir. Küçük alanlarda lokal anestezi ile yapılabilirken geniş alanlarda genel anestezi önermekteyiz.

Ameliyat Sonrası

Vaser® ya da ultrason yardımlı liposuction sonrası iyileşme süreci daha hızlı olmaktadır. Damarlara zarar vermediği ve fazla travma uygulamadığından dolayı şişlik ve morluk daha az olmaktadır. Bundan dolayı da korse kullanma süresi kısalmaktadır. Genellikle 2-3 haftalık korse kullanılmasını önermekteyiz. Liposuction sonrası hastaların genellikle şikayetçi oldukları hissizlik daha az oluşmaktadır.

Avantajları

  • Vaser ® diğer dokulara zarar vermeden yalnızca yağları hedef alır.
  • Cilt toparlanması ve kan kaybını azaltma konusunda klinik olarak kanıtlanmış etkiye sahiptir.
  • Hassas şekillendirme için küçük hacim, hızlı incelme için büyük hacim alınmasına olanak sağlar.
  • İyileşme süresi kısa, minimal invaziv, herhangi bir yan etkisi yoktur.
  • Mükemmel şekillendirme sağlar.
  • Geniş bir dizi prob ve kanül seçenekleri sayesinde vücudun birçok bölgesinde uygulanır.
Close Window   Randevu Formu   Yabancı Hastalar   Online Fotoğraf Analizi   Soru & İletişim Formu