Http://vecinas-se.hustlers.cf/ Women Becomes Pregnant When Occurs, Sexy Milfs In Crotchless Panties Sexo con tios vestidos de tias

sexy female athletic intelligent lot guy
- Indian babes in langerie; ∞ Nipples Buetifull Pantyhose feet footjob - Women Masterbating With Toys,
Pussy On Wheelchairs
» gay foto galerie Free Milf Blacks Vidswebcam nudists
Rural names
Maria Moore Fucking
Videos Gratis De Mujeres Famosas
Miranda Upskirt Http://allinternalbbw2.xxxs.ml/ Statistics Secondhand Smoke - Bomboniere matrimoni kobe tai videos Petite Teen Girl Miniskirt — indian goverment and terrorism - Bear Gallery Gay Horney
frog sex lesbian forced pics
, Adult toy shoppe
₽ nude women forward
;

Op. Dr. İlkay Huthut

Saç Hakkında Genel Bilgi

HairGrothCycleİnsan saçı keratin adlı bir proteinden oluşur. Keratin deri ve deri ekleri dediğimiz tırnak, kıl, saç gibi yapılarda bulunur. Saçlarımız doğumdan ölüme dek devamlı bir yenilenme halindedir. Bu dökülme mevsimlere bağlı olarak artış ve inişler yaşayabilir. Özellikle ilkbahar ama daha belirgin oranda sonbaharda dökülme artışı yaşanabilir. Bu dökülmenin gün ışığı düzeyinin azalmasıyla oluşan melatonin düzeyindeki azalmaya bağlı olduğu düşünülmektedir.

Saçın doğal siklusunda saçlarımızın bir kısmı uzarken bazıları dökülür. Bu dökülen saç kökleri (telojen faz) belli bir dinlenme döneminden sonra uzamaya (anajen faz) başlarlar.

Anajen fazdaki saçlar tüm saçların %85’lik kısmını kapsar. Saçların uzama dönemidir. 3-4 yıl kadar devam eder.

Katajen fazda ise büyüme durur, saç incelmeye başlamıştır, henüz bir dökülme yoktur. 2-3 hafta kadar sürer. Tüm saçların %3-4’ü kadardır.

Telojen fazda ise saçlar iyice incelerek dökülür. Tüm saçların %15’i kadardır. 2-3 hafta kadar sürdükten sonra saç kökünden yeni saç telleri çıkmaya başlar. Bu sürecin sonucu saçlarımız her gün dökülür ve yenisi çıkar. Yeni ekilen saç kılları için de bu doğal süreç geçerlidir.

Op. Dr. İlkay Huthut
Sağlıklı Doğal Güzellik | www.ilkayhuthut.com
Adres : 4. Gazeteciler Sitesi. Ebulula Mardin Cad. No : 135 Akatlar / İstanbul
Telefon : 0 212 269 39 25 – 26

Deutsch English